| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TWINBUS WIRELESS SIGNAL SENDER WHITE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606485079875 |