| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TWINBUS COMPACT HUISTOESTEL WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000779 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Ekraani diagonaal (tollides) | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606485079745 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 90 mm |
| Kõrgus | 152 mm |
| Sügavus | 23 mm |
| Pealt kaitstud Overhear protected | Yes |
| Vaigistatav kutsungitoon | Yes |
| Valgustuse-/ukseavamisnupp | Yes |
| Sisemine andmeside | No |
| Lisaseade | No |
| Helitugevuse juhtimine | Yes |
| Lülitusfunktsioonid | Yes |
| Funktsionaallambid | Yes |
| Ukse automaatne avamine | No |
| Kuvari diagonaal | 0 mm |
| Eriline kutsungitoon | Yes |