| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp Philips Tw Alu 2000h 50W GU10 230V 40D 1CT/10X5F |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500428530 |