| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TURBO-355 N (230V 50HZ) |
| Bränd | S&P |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC011012 |
| Värvus | Kroom |
| Laius | 460 mm |
| Mudel | Põrand |
| Sügavus | 170 mm |
| Kokkupandav | No |
| Pöörduvad | Yes |
| Võimsustarve | 55 kW |
| Materjal | Töödeldud teras |
| Elektriühendus | Kaabel |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Ühenduspinge | 230 V |
| Termokaitsega | Yes |
| Sobib seinale paigaldamiseks | No |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Sätte juhtimisega | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8413893987556 |