TUBE CABLE LUGS KRF/300-16 image 1
TUBE CABLE LUGS KRF/300-16 image 2
TUBE CABLE LUGS KRF/300-16 thumbnail 1
TUBE CABLE LUGS KRF/300-16 thumbnail 2
TUBE CABLE LUGS KRF/300-16
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.09.26
EAN: 4044773202021
MPN: 61803390
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TUBE CABLE LUGS KRF/300-16
Bränd LAPP
Kategooriad Kaabliotsakud
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 9010 00
ETIM EC001051
Meeterkeermega polt (M..) 16
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4044773202021, 4044773202021
Muud tehnilised andmed
Pinnatöötlus Tinatatud
Nimiristlõige 300 mm²
Allalaadimised
Kirjeldus
Voordelen; Hoge veiligheid en belastbaarheid door hoogwaardig elektrolytkoper Met inspectiegat (vanaf 4 mm²) Toepassing; Vooral voor aansluitingen op aardingsrails en busbars KR:Voor fijn- en meerdradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met een aderdoorsnede van 0,75-10mm² KRT: Voor meerdradige koperen geleiders (klasse 2) met aderdoorsnede van 10 - 1000 mm² KRF: Voor fijndradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met aderdoorsnede van 16 - 800 mm² Max. 48 kV