| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TS KEYBOARD DRAWER |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9403 9910 00 |
| Mudel | Sahtel |
| Pakkimistase 1 | 4028177258907 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Materjal | Metall |