| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Baying connector, horizontal for back-to-back mounting |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4028177317239 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 50 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 121.7 mm |