| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TS SOCKEL ELEMENTE V+H 1.4404 |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9403 9910 00 |
| ETIM | EC000721 |
| Mudel | Põhielement esi-/tagaosa |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 4028177422018 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 800 mm |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | No |