| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TS quick-connect connector/pack of 6 |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8302 4900 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4028177225114 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 46 mm |
| Kõrgus | 112.5 mm |
| Sügavus | 25.5 mm |