| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TS MOUNTING ARMS VERTICAL |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 2900 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4028177212718 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 63 mm |
| Kõrgus | 11.8 mm |
| Sügavus | 25.5 mm |