| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-324 True RMS Clamp Meter |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3200 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Automaatne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.1-400 A |
| Klambri avamine | 30 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 300 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969623759 |
| Takistuse mõõteulatus | Yes |
| Tegeliku efektiivväärtuse RMS mõõtmine | Yes |
| Katkematuse test | Yes |
| Liides | No |
| Mahtuvuse mõõtmine | Yes |
| Sageduse mõõtmine | No |
| Võimsuse mõõtmine | No |
| Lekkevoolu mõõtmine | No |
| Kaablite mõõtmine milles on edasi ja tagasisuuna juhid | No |
| Adapteri ühendamine multimeetriga | No |
| Tippväärtuste mõõtmine | No |
| Pinge mõõtmine, AC | Yes |
| Pinge mõõtmine, DC | Yes |
| Analoog-histogrammiga kuvar | No |
| Mitu kuvarit | No |
| Temperatuuri mõõtmisega | Yes |
| With display backlight | Yes |
Robuustheid van Fluke. Betrouwbaarheid van Fluke. Nauwkeurigheid van Fluke.True-RMS-metingen en de geoptimaliseerde ergonomie maken de stroomtangen van de 320-serie tot de beste algemene instrumenten voor storingzoeken door elektriciens in bedrijfspanden en particuliere woningen. Met de 323; 324 en 325 kunt u controleren of er belastingsstroom en/of AC-spanning aanwezig is en doorbeltests uitvoeren op stroomkringen; schakelaars; zekeringen en contacten. Deze kleine; robuuste stroomtangen zijn bij uitstek geschikt voor stroommetingen tot 400 A in krappe kabelkasten. Het model Fluke 324 kan tevens de temperatuur en capaciteit meten.