| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tripod Extender PLS3/180 PLS-21502 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 9000 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Materjal | Muul viisil |
| Transportpikkus | 0 cm |
| Pakkimistase 1 | 0095969856690 |
| Mass/kaal | 0.05 kg |
| Seadistatav | No |
| Meeterkeermega polt (M..) | 6.35 |
| Seadistatav kesksammas | No |
| Kolmjala pea | Tasapinnaline |
| Kolmjala pea läbimõõt | 75 mm |