| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic SMART Sensor 5DPI 19fe |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 8080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Valgusandur |
| Pakkimistase 1 | 7612696154054, 7612696154054 |
| Laius | 39 mm |
| Kõrgus | 25.6 mm |
| Sügavus | 19 mm |
| Läbimõõt | 31.4 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |