| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic SMART SENSOR 5D 19f |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Valgusandur |
| Pakkimistase 1 | 7612696154023, 7612696154023 |
| Laius | 19 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Sügavus | 23.2 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |