| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic P510 SC R 8V |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 14 mm |
| Valgusvoo nurk | 140 ° |
| Pikkus | 50 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Lambi pinge | 12 V |
| Pakkimistase 1 | 9006210277165 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Mudel | Voolik |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Pinge liik | DC |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti pingejuhtimisega seadis |
| Isekleepuv | No |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitsekattega | No |
| Erisegmentide pikkus | 50 mm |
| Ühenduskomplektiga | No |
| Otsadetailiga | No |
| Valguse värvus | Punane |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Juhtmestiku liik | Through wiring included |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Colour temperature adjustable | Ei |
| Luminous flux adjustable | Ei |
| Beam angle adjustable | Ei |