| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic O211 Diffuser lens 40° |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 25 mm |
| Valgusvoo nurk | 40 ° |
| Läbimõõt | 35.36 mm |
| Pikkus | 25 mm |
| Kõrgus/sügavus | 3.4 mm |
| Materjal | Plast |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Puudub |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Pakkimistase 1 | 9006210266626, 9006210266626 |