| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic LLE G3 16x280mm 1250 840 ADV |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Laius | 16 mm |
| Pikkus | 280 mm |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Pakkimistase 1 | 9006210533797, 9006210533797 |
| Värvus | Valge |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Sobib liiklusvalgustuseks | No |
| Sobib mitmesugustele teemärkidele | No |
| Sobib raudteeliikluseks | No |
| Sobib elektroonilistele teadetetahvlitele | No |
| Sobib üldvalgustuseks | Yes |
| Sobib konstantsele voolule | Yes |
| Sobib konstantsele pingele | No |
| Vajalik on väline juhtplokk | Yes |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |