| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic LLE FLEX G1 8x4800mm 23W-2500lm/m 965 EXC |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi pinge | 24 V |
| Pakkimistase 1 | 9006210589800 |
| Kuju | Muul viisil |
| Painduv | Yes |
| Ühenduse liik | Jootetina |
| Pinge liik | DC |
| Sobib liiklusvalgustuseks | No |
| Sobib mitmesugustele teemärkidele | No |
| Sobib raudteeliikluseks | No |
| Sobib elektroonilistele teadetetahvlitele | No |
| Talitluspinge | 24 V |
| Sobib üldvalgustuseks | Yes |
| Sobib konstantsele voolule | No |
| Sobib konstantsele pingele | Yes |
| Vajalik on väline juhtplokk | Yes |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |