| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic LENS O214 spot 60° |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9001 9000 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 35 mm |
| Valgusvoo nurk | 60 ° |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Pikkus | 35 mm |
| Kõrgus/sügavus | 6 mm |
| Materjal | Plast |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Puudub |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Pakkimistase 1 | 9006210246574 |