| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic LENS O211-2 spot 10° |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9001 9000 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Mitmevärviline |
| Laius | 25 mm |
| Valgusvoo nurk | 10 ° |
| Lisatarviku liik | Lääts |
| Läbimõõt | 35.36 mm |
| Pikkus | 25 mm |
| Kõrgus/sügavus | 17.5 mm |
| Materjal | Plast |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Läikiv |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Pakkimistase 1 | 9006210251639 |