| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic LED COVER WHITE D50mm LES 23mm |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 50 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 50 mm |
| Pakkimistase 1 | 9006604143526, 9006604143526 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |