| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic IRED infrared receiver for DSI (2)IR |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Infrapunakiirguse vastuvõtja |
| Pakkimistase 1 | 9006210134079, 9006210134079 |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Läbimõõt | 80 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |