| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic EM R2A PRO M 111 2W |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 51 mm |
| Pikkus | 94 mm |
| Kõrgus/sügavus | 94 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 4.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 200 lm |
| Pakkimistase 1 | 9006210632452, 9006210632452 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 51 mm |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Lambipesa | Puudub |
| Juhi ristlõige | 0.75 mm² |
| Ühenduse liik | Ettevalmistamata ühenduskaabel |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Laius | 39 mm |
| Siseläbimõõt | 39 mm |
| Pooluste arv | 2 |
| Kere materjal | Plast |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Pikkus | 79 mm |
| Kattematerjal | Muul viisil |
| Aku liik | Muul viisil |
| Lambiga | Yes |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Autotest |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-40 °C |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Max. number of luminaires per miniature circuit breaker C16 | 260 |
| Max. number of luminaires per miniature circuit breaker B16 | 130 |
| Exchangeable control gear | No |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 79 mm |