| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic EM powerLED PRO DIM 104 C NiMH 45W 50V |
| Bränd | Tridonic |
| ETIM | EC000471 |
| Kaitseklass | II |
| Võimsus | 45 W |
| Lamp | LED |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Autotest |
| Nimitalitlusaeg | 1-3 h |
| Pakkimistase 1 | 9006210574011, 9006210574011 |