| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic EM powerLED 4x350mA 104 BASIC |
| Bränd | Tridonic |
| ETIM | EC000471 |
| Kaitseklass | II |
| Võimsus | 56 W |
| Lamp | LED |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Testnupp |
| Nimitalitlusaeg | 1-3 h |
| Pakkimistase 1 | 9006210499802, 9006210499802 |