| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic DSI V/T control and amplifier module for push button |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 7612696153729, 7612696153729 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 21 mm |
| Sügavus | 159 mm |
| Läbimõõt | 36.62 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |