| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic DSI SMART PTM konstantlichtregeling inbouw |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Multiandur |
| Pakkimistase 1 | 7612696154238, 7612696154238 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 46.8 mm |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |