| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic DSI 2IR infrared control module for 2 DSI groups |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Juhtplokk |
| Pakkimistase 1 | 9006210133379, 9006210133379 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Läbimõõt | 41.04 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |