| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic DALI MSensor 02 |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 8080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Multiandur |
| Pakkimistase 1 | 7612696122909, 7612696122909 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Läbimõõt | 86 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |