| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic connecDIM Gateway G1 |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 9006210547862, 9006210547862 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 108 mm |
| Sügavus | 24 mm |
| Läbimõõt | 102.84 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |