| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic basicDIM Sensor 05DP 41rc |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Multiandur |
| Pakkimistase 1 | 9120044922814, 9120044922814 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Sügavus | 46 mm |
| Läbimõõt | 86 mm |