| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic ACS TRIM RING SWIVEL 75mm BK LO 30° |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 89 mm |
| Kõrgus | 22.2 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskorpus |
| Pikkus | 89 mm |
| Pakkimistase 1 | 9006210655512, 9006210655512 |
| Värvus | Must |
| Läbimõõt | 89 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |