| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic ACL LINEAR COVER 16x1600mm TRANSPARENT |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 26 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Lisatarviku liik | Kate |
| Pikkus | 1600 mm |
| Pakkimistase 1 | 9006210541570 |
| Värvus | Colourless |
| Läbimõõt | 32.8 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | Yes |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |