| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic ACD REFLECTOR 100mm 90° t.b.v. DLA |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 114 mm |
| Valgusvoo nurk | 90 ° |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 114 mm |
| Pikkus | 114 mm |
| Kõrgus/sügavus | 72 mm |
| Materjal | Plast |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Läikiv |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Pakkimistase 1 | 9006210555010, 9006210555010 |