| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic ACCU C5A NiMh 4,0Ah Cs 1x5 cel |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 8000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 6 V |
| Mudel | Nikkelmetallhüdriid |
| Mahtuvus | 4000 mAh |
| Pakkimistase 1 | 9006210242156, 9006210242156 |
| Laius | 26 mm |
| Mass/kaal | 384 g |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| Läbimõõt | 26 mm |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | SC |
| Plastkere | No |
| Pikkus | 335 mm |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Ümbrustemperatuur | 0 °C |
| Sobib kiirlaadimiseks | No |
| Kõrgus koos poolusega | 26 mm |
| Akupatarei | No |
| Elementide arv | 5 |