| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tridonic ACC COVER 160mm TRANSP |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 163.2 mm |
| Kõrgus | 17.2 mm |
| Lisatarviku liik | Kate |
| Pikkus | 163.2 mm |
| Pakkimistase 1 | 9006210542195, 9006210542195 |
| Värvus | Colourless |
| Läbimõõt | 163.2 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | Yes |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |