| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Triangular installation housing for DL 126 recessed fitting |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 135 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 140 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163168731 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |