| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Trenton 90 | Batten Light Fitting | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1187595 |
| Laius | 160 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 900 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 48 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3800 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581446083 |
| Pakkimistase 2 | 5701581445994 |
| Kere värvus | Valge |