| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Transformer USB charger 3A(TypeA+C),black |
| Bränd | Jung |
| ETIM | EC002949 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Must |
| Mudel | Muul viisil |
| Väljundpinge | 5 V |
| RAL-number | 9005 |
| Väljundite arv | 2 |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Suurim väljundvool | 3000 mA |
| Talitluspinge | 100-240 V |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 35 mm |
| Pakkimistase 1 | 6438100381318, 6438100381318 |