| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Transformer soldering iron 100 W LT_100 |
| Bränd | ERKO |
| Kategooriad |
Joote- ja keevitusseadmed
|
| ETIM | EC002238 |
| Jootmisotsiku suurim temperatuur | 400 °C |
| Objekti valgustusega | Yes |
| Vahetatav jootmisotsik | No |
| Pakkimistase 1 | 5905912876826 |
| Mass/kaal | 700 g |
| Pinge | 230 V |
| Antistaatiline variant | Yes |