| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Transformer meter board |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Meter Boxes
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| Koos juhtmestusega | Yes |
| Mõõtekappide arv | 1 |
| Alumine ühendusruum | 5-se kogumislatiga |
| Kaitseaste (IP) | IP2XC |
| Peaahela lüliti tunnusvool | 128 A |
| Pakkimistase 1 | 4011617330530 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 500 mm |
| Mudel | 2-korruseline |
| Kõrgus | 1350 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Ühendusvahe | 300 mm |
| Laius mooduli arvudes | 24 |
| TSG-paneele | 1 |
| Jaotusridade arv | 0 |
| Katte kuju | Suletud eelstantsimisega |