| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TPK-62 TPK-62 Temperature Adapter and 2 thermocouples,-40 to 1000 °C |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Mudel | Sõrmkontakt |
| Mõõteulatus | -40-1000 °C |
| Materjal | Muul viisil |
| Ühenduskaabli pikkus | 0 m |
| Sondi pikkus | 960 mm |
| Pakkimistase 1 | 0095969624893 |
Temperature adapter for AM-540-EUR