| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TPK-60 Opt. External Temperature Probe, -40 to 100 °C TPK-60 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Mudel | Sõrmkontakt |
| Mõõteulatus | -40-100 °C |
| Materjal | Muul viisil |
| Ühenduskaabli pikkus | 1 m |
| Sondi pikkus | 115 mm |
| Pakkimistase 1 | 0095969516174 |