| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | touchDockmini with special adapter frame over old flush-mounted box |
| Bränd | ELTAKO |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Valge |
| Laius | 205 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Sobib .. | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4010312326770, 4010312326770 |
Motorised iPad docking station with control function and charging function, 110-230V, POE+, white glass panel, USB-C connection, flush with the surface , with special adapter frame over old flush-mounted box