| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | touchDock with special adapter frame over old flush-mounted box BB-B |
| Bränd | ELTAKO |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Valge |
| Laius | 247 mm |
| Kõrgus | 372 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Sobib .. | Apple Lightning (alates 5 põlvkonnast) |
| Pakkimistase 1 | 4010312327142, 4010312327142 |
Motorised iPad docking station with control function and charging function, 110-230V, POE+, white glass panel, Lightning connection, including flush-mounted box , with special adapter frame over old flush-mounted box BB-B