| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TOUCH - SAFE HEATER |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC000737 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pidev küttevõimsus 10 °C korral | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 8012823426341 |
| Laius | 41 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Pinge liik | AC |
| Ruumi temperatuuriregulaatoriga | No |
| Ventilaatoriga | Yes |