| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SHN 8 - Tool |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Padrunvõti
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8205 4000 00 |
| ETIM | EC000174 |
| Kogupikkus | 0 mm |
| Elektriline eraldus kuni 1000 V | Yes |
| Varre pikkus | 0 mm |
| Võtme laius | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4046356178716, 4046356178716 |
| Pea laius | 0 mm |
| Võtme sügavus | 0 mm |