| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2CDB710007R0000 Wiring Accessories |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000450 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Pakkimistase 1 | 5413656007357 |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 98 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Seadme sügavus | 50.5 mm |