| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa sufitowa punktowa TOLEO DTL250-B GU10 2x25W czarny mat |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 90 mm |
| Kere värvus | Must |
| Pikkus | 180 mm |
| Kõrgus/sügavus | 105 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Süsteemi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 5905339261199 |
| Kaitseklass | I |
| Lambipesa | GU10 |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Sobib lambi võimsusele | 25 W |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Vahetatava lambi suurim energiatõhususe klass | A++ |
| Vahetatava lambi väikseim energiatõhususe klass | E |
Kanlux TOLEO series consists of modern, suspended ceiling holders. Minimalistic design, aluminium casing and fashionable colour scheme make them a very interesting element of interior finishing touch. Kanlux TOLEO holders, thanks to their unique, streamlined shapes, universal colour scheme and a possibility of selecting light colour on your own ideally fit into both residential interiors and commercial spaces.