| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TM 611-01 TM Key module |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Mudel | Rääkimine/helin |
| Pakkimistase 1 | 4015739220137 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 99 mm |
| Kõrgus | 99 mm |
| Sügavus | 27 mm |
| Koos kerega | No |
| Kellanuppude arv | 1 |
| Paigaldusviis | Süsteemist sõltumatu |
| Kere materjal | Plast |
| Sisendpinge liik | AC |
| Pindpaigaldus | Yes |
| Ühilduv kuuldeaparaadiga | No |
| Sisaldab klahvistikku | No |
| Süvistatud paigaldus | Yes |
| Mastaabi, panoraami ja kallutusfunktsioon | No |
| Seadistatav käsikaamera | No |
| Reading strategy biometric | No |
| Reading strategy code | No |
| Reading strategy data medium | No |
| Päeva-/ööfonktsiooniga | No |
| Kasutajate arv | 1 |